روش های ارسال کالا

روش های ارسال کالا از الین گنبد

 

با فراهم شدن امکان خرید آنلاین از الی گنبد شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران دریافت کنید. با توجه به حساسیت تنورهای گازی و بقیه محصولات استیل، الین گنبد همواره سعی بر این داشته تا با بسته‌بندی مطمئن و ارسال به بهتر شیوه محافظ کالای خریداری شده توسط شما باشد.

قبل از ارسال کالا، تیم خدمات مشتریان الین گنبد، جهت هماهنگی با مشتریان در ارتباط خواهند بود. بخش خدمات مشتریان در تمامی مراحل ارسال در کنار شما خواهند بود و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال نیز آماده پاسخگویی هستند.

 

ارسال کالا به خارج از شهر گنبد کاووس:

با توجه به اینکه کالاهایی که دارای حجم و وزن غیر معمول هستند توسط پست ارسال نمی گردند، الین گنبد میتواند کالای مورد نظر را از طریق تیپاکس ، باربری و … ارسال نماید و هزینه ارسال بعهده مشتری خواهد بود.

مراجعه‌کنندگان می‌توانند در سراسر ایران، تنور گازی مورد نظر خود را دریافت کنند که با توجه به مقصد نهایی، روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در دسترس مشتریان قرار داده شده است.

 

استفاده از روش‌های ارسال پستی:

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های دریافت تنور گازی خریداری شده، از طریق پست پیشتاز است که حداکثر تا سه روز کاری مرسوله‌ را به دست مشتریان می‌رساند.

 

استفاده از روش ارسال سریع:

روش ارسال سریع و مطمئن، توسط تیپاکس صورت می‌پذیرد. معمولا مرسوله بعد از یکروز به دست مشتری می‌رسد . استفاه از این روش با انتخاب مشتری خواهد بود و هزینه‌ی ارسال بر عهده خریدار می‌باشد.

 

استفاده از سرویس باربری:

اگر به دلیل حجم و وزن بالای کالا امکان ارسال پستی به مقصد مورد نظر وجود نداشته باشد یا مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری‌های اتوبوسی را داشته باشد، کالای خریداری شده با بسته‌بندی ایمن، ارسال خواهد شد. در این روش مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها و طول مسیر است و هزینه بر عهده خریدار خواهد بود.

 

هزینه ارسال کالاهای بازگشتی

هزینه بازگرداندن کالا در صورتی که متوجه الین گنبد شود (ارسال کالای اشتباه و دارای ایراد فنی) بر عهده الین گنبد و در صورتی که اشتباه در ثبت سفارش و انتخاب کالای اشتباه از سمت خریدار باشد هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری و همچنین هزینه ارسال کالا (مبلغ 80 هزار تومان ) از مشتری کسر و مابقی پول به حسابشان واریز می شود.

 

موارد نامتعارف

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، الین گنبد موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارسال کالا، با شماره 09113721501 تماس بگیرید.